Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Жироулавливатель – необхідний елемент каналізації

Жироулавливатель – необхідний елемент каналізації

Жироулавливатель под мойку на кухнях кафе и ресторанов устанавливается для очистки сточной воды от жира и предотвращения неисправностей канализации. Сброс жира в канализацию ― это не просто вредно для стока, но и запрещено. Все предприятия общественного питания обязаны предотвратить загрязнение городской канализации и окружающей среды. Для этого предприятия пользуются услугами специальных служб, кторые периодически откачивают жировые отложения. Подобные услуги достаточно затратны. Но у владельцев кафе и ресторанов есть возможность сэкономить, при этом не нарушив обязательные требовнаия.

Жироулавливатель. Необходимость и преимущества

Даже небольшие кафе и рестораны ежедневно сливают в канализацию в десятки раз больше загрязненной воды, чем частные пользователи. Вместе с водой в слив попадает жир, растительное масло, гарь, остатки пищи.

Главная задача жироуловителя – сократить количество жировых загрязнений и избежать попадания твердых нерастворимых веществ в канализационные трубы. Жироулавливатель под мойку является первичной очистной единицей, благодаря которой более эффективно происходят дальнейшие биологические и химические очистные процессы.

Головні переваги цього нейтрального обладнання:

 • Підвищення ефективності подальшої очистки води,
 • Захист труб від забруднень,
 • Продовження терміну служби каналізації,
 • Економія на можливу чищення каналізації,
 • Запобігання засмічень і непередбачених зупинок роботи кухні.

Вигідна покупка жировловлювача

Компанія Академія Кухні пропонує вам купити жироулавливатель, виготовлений з нержавіючої сталі AISI 430. Він досить простий в установці і обслуговуванні. Періодично необхідно проводити видалення з його верхньої частини крупного сміття та жирових відкладень. На жироулавливатель під мийку ціна від 1800 грн. Ці витрати на порядок нижче тих, які можуть бути пов'язані з чищенням каналізації і простоєм роботи кухні.

Зробіть вигідне придбання вже сьогодні!

Інші статті
 • Конвекційні печі Apach в Академії Кухні
  Конвекційні печі Apach в Академії Кухні
  Італійські конвекційні печі вважаються одними з найкращих. І бренд Apach – чудове тому підтвердження. Рівномірне прогрівання страв, зручне управління, тривалий термін експлуатації без ремонтів і просте обслуговування – все це про конвектомати Apach. Обладнання компанії все частіше можна зустріти в кондитерських, кав'ярнях і ресторанах України. А купити все необхідне для вашого закладу можна на нашому сайті.
  Повна версія статті
 • НОВИНКА: індукційні фритюрниці
  НОВИНКА: індукційні фритюрниці
  Індукція стала справжньою знахідкою для професійної кухні. У маленьких кафе і великих ресторанах індукційні плити стали одним із найкорисніших придбань. Вони зручні в роботі, економічні, прості в обслуговуванні. А тепер виробники готові порадувати клієнтів індукційними фритюрницями. Їхній принцип роботи заснований на безпосередньому нагріванні продукту за допомогою індукції без втрати корисного тепла. А результат і смак страв перевершує всі очікування.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner