Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Правильний догляд за меблями з нержавіючої сталі

Правильний догляд за меблями з нержавіючої сталі

На чистій кухні завжди приємно працювати. Дотримуватися порядок не так вже складно, якщо слідувати простим правилам.

Чим мити нержавійку?

Нейтральное оборудование, изготовленное из нержавеющей стали, имеет чувствительную к повреждениям поверхность. Его категорически запрещается мыть обычными кислотными и щелочными моющими средствами. Использование неподходящих жидкостей может привести к потекам, остающимся жирным пятнам, испорченному внешнему виду поверхностей. 

Моющее для нержавейки. 4 «ЗА» в пользу профессиональных средств

 1. Быстро. Не нужно проходиться по одной и той же поверхности несколько раз. Все что нужно – это следовать указанной на упаковке инструкции. Столешницы, мойки, полки будут сиять чистотой нового оборудования.
 2. Безпечно. Професійні засоби мають підвищені вимоги безпеки. Це пов'язано з тим, що вони виготовляються з розрахунком на щоденне використання і постійний контакт з харчовими поверхнями.
 3. Якісно. Результат використання професійної хімії – це рівний тон поверхні, відповідність нормам і відсутність різких запахів побутових засобів.
 4. Экономно. Вы можете подумать, что стоимость профессионального средства достаточно высока. НО, заказывая профессиональную химию, вы получаете тройную экономию. Во-первых, цена профессионального моющего средства сегодня не на много выше стоимости бытового аналога. Во-вторых, концентрат позволяет сократить расход. А в-третьих, заказать и доставить  большой объем средства выгоднее, чем несколько раз в месяц закупать небольшие емкости бытовых средств.

3 помощника на вашей кухне

Академия Кухни рекомендует использовать следующую продукцию:

 1. Очищуючий крем для нержавіючої сталі, який легко видаляє забруднення, не пошкоджуючи поверхню.
 2. Рідкий засіб з розпилювачем для полірування нержавіючої сталі.
 3. Жирорастворяющее засіб для поверхонь печей, духовок та грилів.

Працювати в чистоті і комфорті – запорука гарної продуктивності та відмінних результатів! З питань придбання обладнання та витратних матеріалів звертайтеся в Академію Кухні.

Інші статті
 • Конвекційні печі Apach в Академії Кухні
  Конвекційні печі Apach в Академії Кухні
  Італійські конвекційні печі вважаються одними з найкращих. І бренд Apach – чудове тому підтвердження. Рівномірне прогрівання страв, зручне управління, тривалий термін експлуатації без ремонтів і просте обслуговування – все це про конвектомати Apach. Обладнання компанії все частіше можна зустріти в кондитерських, кав'ярнях і ресторанах України. А купити все необхідне для вашого закладу можна на нашому сайті.
  Повна версія статті
 • НОВИНКА: індукційні фритюрниці
  НОВИНКА: індукційні фритюрниці
  Індукція стала справжньою знахідкою для професійної кухні. У маленьких кафе і великих ресторанах індукційні плити стали одним із найкорисніших придбань. Вони зручні в роботі, економічні, прості в обслуговуванні. А тепер виробники готові порадувати клієнтів індукційними фритюрницями. Їхній принцип роботи заснований на безпосередньому нагріванні продукту за допомогою індукції без втрати корисного тепла. А результат і смак страв перевершує всі очікування.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner