Форма хлібна Л7-трійник (соціальний хліб)
Форма хлібна Л7-трійник (соціальний хліб)
Продаж від 5 шт.
Хлібна форма "Л7 трійник" складається з трьох литих форм з алюмінію Л7, які скріплені між собою міцними сталевими напрямними. Зовнішні розміри 345х220х115 мм, розмір однієї форми по верху 220х110 мм, по низу 190х80 мм, висота 115 мм.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 345х220х115 мм.
- Розмір по верху однієї форми Л7: 220х110 мм.
- Розмір знизу однієї форми Л7: 190х80 мм.
- Висота форми: 115 мм.
- Маса виробу: 750 грамів *3 шт.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Можливе замовлення хлібних форм з покриття форм силіконом або тефлоном.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота стінок | 115 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка












