
Су вигляд — водяна піч Hendi Sous-vide 225264
8 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 225264
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Су різновид — водяна піч Hendi Sous-vide 225264
- Кулінарний метод приготування страв, запечатаних у спеціальні вакуум-пакети, у чітко заданій низькій температурі
- Ідеальна для ресторанів ↑ la carte
- Ідеально підходить для приготування страв поза годиною пік
- Дає можливість постійно підтримувати незмінно високу якість страв
- Дуже точний термостат, що регулює температуру від 45 °C до 90 °C з точністю до 0,1 °C
- Корпус виготовлений із хромової сталі та кришка з неіржавкої сталі
- Герметичне закривання досягається завдяки кришці із силіконовою прокладкою
- У наборі сепаратор із 4 перегородками з неіржавкої сталі




Таблиця часу приготування різних продуктів для Sous Vide

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Тип приладу | Апарат Су-вид |
| Об`єм | 13 л |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Програми приготування та функції | |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 363 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 90 |
| Матеріал корпусу | Хромована сталь |
| Мінімальна робоча температура | 45 |
| Джерело живлення | Електрика |
| У наборі сепаратор з 4 перегородками | 1 |
| Кришка з нержавіючої сталі | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



