


Піч для піци GGM PDK20
Піч для піци GGM PDK20
Піч для піци GGM PDK20 дуже зручний для використання. Вона має корпус із високоякісної сталі. Цю піч використовують для випікання піци та інших виробів із тіста. Піч для піци має 2 камери, в кожну камеру поміщається по 4 піци.
Під час першого використання печі нагрівайте її поступово. Підвищуйте температуру в печі на 50 °C кожні 30 хвилин, до досягнення 350 °C. А за відчинених дверцят нагрівайте піч за температури 350 °C упродовж 4 годин.
Піч має внутрішнє підсвічування. Також піч дуже зручно чистити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість рівнів | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 2.4 кВт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна робоча температура | 350 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Вид печи | Подова |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | GGM Gastro International |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішня висота | 120 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Внутрішня ширина | 415 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 36 кг |
| Внутрішня довжина | 400 мм |
| Довжина | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 386 ₴



