Упаковник вакуумний GGM Gastro VMKH-400Z
52 000 ₴
- В наявності
- Код: VMKH-400Z
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Упаковник вакуумний GGM Gastro VMKH-400Z
Вакуумний пакувальник має цифровий дисплей, яким дуже легко керувати. Також пакувальник виготовлений із високоякісної сталі AISI 304. На верхній частині пристрою розташована прозора кришка з ущільненням. Вакуумний пакувальник має 1 камеру й 1 зварювальну пластину.Його габарити 500x490x420 (ВхГхШ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 62 кг |
| Габарити | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 420 |
| Споживана потужність | |
| Напруга | 220 В |
| Підключення | електричне |
| Частота | 50 Hz |
| Детальний опис | |
| Продуктивність насоса | 20 м3/год |
| Габарити камери | |
| Габарити кам -ри | 420*440*65 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання








