Деко 400x600 алюміній (Україна)
Лист алюмінієвий 400х600х20 (Україна)
довжина 400 мм
ширина 600 мм
висота борту 20 мм
- матеріал виготовлення дека: алюміній;
- товщина металу: 1.2 мм
Деко гладке, алюмінієвий 600х400 мм, бортик 20 мм, зварний. 4 борта. Він дуже легкий і міцний.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.
Зв'язатися з менеджером компанії "Академія Кухні"
+38 (066) 39-86-353; +38 (098) 068-48-25
вони допоможуть підібрати розмір, підкажуть, на що потрібно звернути увагу під час замовлення.
Можливі інші варіанти розмірів виготовлення дек на заявці замовника та нестандартне виконання.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота бортика | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Торгові магазини, Для ресторану, Для професійної кухні, Для кухні лікарень, Для пекарні, Для їдальні, Для шкільної кухні, Харчова промисловість, Вулична торгівля, Fast-food, HoReCa, Для бару, Фуршет, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини, HoReCa, для професійної кухні, для ресторану, харчова промисловість |
| Тип дна | Гладкий |
| Матеріал дека | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка










