Кукурудзоварка SILVER СМ 400
Кукурудзоварка SILVER СМ 400
Професійна кукурудзянарка Silver СM 400 об'ємом 36 літрів за об'єму ємності для кукурудзи 20 л. Призначений для варіння на парі качанів кукурудзи, що дає змогу зберегти всі корисні речовини та соковитість продукту. Час приготування кукурудзи в качанах 12 хвилин, у зернах 7 хвилин. Можливе використання апарата для приготування або розігрівання будь-яких заморожених овочів, фруктів, манти, пельмені та ін.
- Об'єм: 36 л.
- Корисний об'єм: 20 л.
- Матеріал корпусу: неіржавка сталь.
- Особливості: обладнана зливним краном.
- Час приготування кукурудзи: у качанах 12 хвилин, у зернах 7 хвилин.
- Разове завантаження: 6 кг.
- Напруга 220 В.
- Потужність: 2.5 кВт.
- Габаритні розміри ДхШхВ: 360x360х650 мм.
- Вага: 7.4 кг.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7.4 кг |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Silver |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об'єм ємності | 36 л |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Вулична торгівля, Харчова промисловість, Fast-food |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 180 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



