Кукурудзоварка SILVER СМ 250
Кукурудзоварка SILVER СМ 250
Професійна кукурудзянарка Silver СM 250 об'ємом 25 літрів за об'єму ємності для кукурудзи 15 л. Призначений для варіння на парі качанів кукурудзи, що дає змогу зберегти всі корисні речовини та соковитість продукту. Час приготування кукурудзи в качанах 12 хвилин, у зернах 7 хвилин. Можливе використання апарата для приготування або розігрівання будь-яких заморожених овочів, фруктів, манти, пельмені та ін.
- Об'єм: 23 л.
- Матеріал корпусу: неіржавка сталь.
- Особливості: обладнана зливним краном.
- Час приготування кукурудзи: у качанах 12 хвилин, у зернах 7 хвилин.
- Розове завантаження: 4 кг.
- Напруга 220 В.
- Потужність: 2.25 кВт.
- Габаритні розміри ДхШхВ: 300x300х570 мм.
- Вага: 5.3 кг.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Silver |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об'єм ємності | 23 л |
| Номінальна споживана потужність | 2.25 кВт |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Вулична торгівля, Харчова промисловість, Fast-food |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 770 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



