
Морозильна шафа Skycold Porkka F 720 s/s б/у
27 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Skycold Porkka F 720 s/s
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Морозильна шафа Skycold Porkka F 720 s/s б/у
Морозильна шафа Skycold Porkka F 720 s/s б/у, у гарному робочому стані, є єдиний невеликий дефект із правого боку, який утворилася під час транспортування.
- Температурний діапазон -24/-15 градуса.
- Неіржавка сталь.
- Габаритні розміри: 850х700х2000 мм;
- Об'єм внутрішньої камери: 700 л;
- Напруга: 220 В;
- Потужність: 560 Вт;
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Регульовані ніжки, Авторазмораживание |
| Основні атрибути | |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 560 Вт |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | -24 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Skycold |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 700 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



