

Макароноварка Kogast EKTT47/V б/у
26 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Kogast EKTT47/V б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Макароноварка ел. Kogast EKTT47/V б/у
Макароноварка Kogast б/у — 2011 року випуску, у чудовому стані. У комплекті з кошиками.
- Електромеханічне керування.
- 3 кошики GN 1/3 або 6x GN 1/6
- Автоматичний обмежувач температури
- Захисний термостат, що блокує нагрівання ванни в разі браку води
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Вага | 38 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 4.5 кВт |
| Країна виробник | Словенія |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Виробник | Kogast |
| Особливості | Комплектація кошиком |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Опис ємностей професійної макароноварки | |
| Кількість кошиків обладнання | 3 шт. |
| Кількість ванн макароноварки | 1 шт. |
| Об'єм 1 ванни макароноварки | 30 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



