Ділитель-округлювач Fortuna A3+ б/у
105 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Fortuna A3+ б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ділитель-округлювач Fortuna A3+ б/у
Ділово-округлювальна б/у, автоматичний, призначений для поділу та округлення тестових заготівок (шпишок, пончиків тощо).
- Машина ділить і округлює заготовки на 30 рівних шматків;
- Вага заготівки від 30-110 г;
- У комплекті 2 тарілки для заготівок;
- Напруга 380 В;
- Номінальна потужність 1,6 кВт.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1350 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Fortuna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоділильна машина |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса готового виробу, р | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



