Ділник округлитель FORTUNA А3 б/у
72 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: FORTUNA А3 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ділник округлитель FORTUNA А3 б/у
Характеристики:
- Напівавтоматизований
- Загальна завантажувана кількість тесту: 1 200-2400 г
- Вагаовий діапазон: 40-80 г
- Роздільна здатність: 30 шт.
- Габаритний розміри: 580х580х1350 мм
- Потужність: 1,5 кВт
- У комплекті — пластмасовий піддон
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1350 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Fortuna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоділильна машина |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса готового виробу, р | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



