
Холодильна шафа Fagor AFP-701 б/у
25 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Fagor AFP-701 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Холодильна шафа Fagor AFP-701 б/у
- Робочий об'єм: 600 л
- Температурний режим: -2...+8 °С
- Температура зовнішнього середовища +43 °C
- Нижнє розташування компресора
- Кількість полиць: 3 шт
- Корпус: неіржавка сталь
- Габаритні розміри: 710x710x2100 мм
- Потужність: 0,28 кВт
- Вага: 110 кг
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Основні | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кліматичний клас | T |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Виробник | Fagor |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Номінальна споживана потужність | 280 Вт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 кг |
| Висота | 2100 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 600 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



