Тестоскаткова машина Rollfix 1200/500 б/у
72 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: Rollfix 1200/500 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тестоскаткова машина Rollfix 1200/500 б/у
Тестоскаткова машина Rollfix 1200/500 б/у призначена для використання в кондитерських цехах.
- Розмір одного крила 1100х500 мм, другого 1000х500 мм.
- Під'єднання 380 В.
- Розкат тіста від 0,1 мм.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1150 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Rollfix |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Матеріал | Сталь |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 500 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
| Розвід валків | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 260 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



