
Посудомийна машина Zanussi LS 14 б/у
38 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Zanussi LS 14 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посудомийна машина Zanussi LS 14 б/у
Якісна та надійна посудомийна машина купольного типу б/у для ресторану, кафе, їдальні.
- Продуктивність 1000 тарілок/год.
- Три цикли миття.
- Корпус із неіржавкої сталі.
- Під'єднання 380 В.
- Потужність 10 кВт.
- Два кошики для посуду в комплекті.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1507 мм |
| Ширина | 815 мм |
| Довжина | 668 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип обладнання | Однокамерне |
| Номінальна споживана потужність | 1000 Вт |
| Виробник | Zanussi |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Вид обладнання | Посудомийна машина |
| Тип посудомийної машини | Купольна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Харчова промисловість, Торгові магазини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



