
Плита електрична Kogast ES-T47/1 б/у
30 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Kogast ЕS-T47/1 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плита електрична Kogast ES-T47/1 б/у
Плита електрична Kogast ES-T47/1 з жарковою шафою б/у, практично в ідеальному стані. Каркас плити виготовлений із неіржавкої сталі AiSi 304, стійкої до зовнішніх хімічних впливів. Чавунні конфорки розігріваються до максимальної робочої температури приблизно за шість хвилин.
Характеристики:
- Плита електрична 4-конфоркова з духовкою.
- Габарити (ДхШхВ): 800х700х900 мм.
- Потужність: 14,5 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Квадратні чавунні конфорки розміром 300х300 мм.
- Потужність конфорок: 2,5 кВт.
- Жаркова шафа розміром: 540х560х300 мм, GN 1 1/2.
- Потужність жаркої шафи: 4,5 кВт.
- 6-ступеневий перемикач потужності нагрівання.
- Виготовлення в одному корпусі.
- Регулювання температури в діапазоні від 0 °C до +300 °C.
- Регульовані за висотою ніжки з неіржавкої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Номінальна споживана потужність | 14.5 кВт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Kogast |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Тип робочої поверхні | Роздільна |
| Кількість зон нагріву | 4 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Вага | 130 кг |
| Довжина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



