
Смажувальна поверхня Hendi 203149
10 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: Hendi 203149
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Смажувальна поверхня Hendi 203149
- Корпус виготовлений із неіржавкої сталі
- Смажувальна поверхня з бортиком, піддон для збирання жиру та залишків від смаження
- Плавне регулювання температури до 300 °C
- Захист від перегрівання
- Придатна для безперервної роботи
- Вмикач з індикатором
- Прогумовані ніжки
- Смажувальна поверхня 518x328 мм, повністю гладка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Номінальна споживана потужність | 2.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Час виходу на робочу температуру | 10 хв |
| Виробник | Hendi |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина робочої поверхні | 518 мм |
| Ширина робочої поверхні | 328 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 300 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



