


Кукурузоварка Uret MHM 22
3 463 ₴
- Немає в наявності
- Код: Uret MHM 22
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кукурузоварка Uret MHM 22
- Конструкція кукурудзянарки дає змогу вбудувати її в стільницю.
- Діаметр отвору в стільниці: 300 мм.
- Об'єм: 22 л.
- Матеріал корпусу: неіржавка сталь.
- Матеріал ТЕНа: неіржавка сталь.
- Індикатор увімкнення в мережу.
- Патрубок для зливання води.
- Відкритий ТЕН забезпечує швидше нагрівання води.
- Регулювання температури: +30...+95 С;
- Місткість качанів: до 25 шт.
- Місткість зерна: до 4 кг.
- Напруга: 220 В
- Потужність: 2 кВт.
- Розмір: 320х320х540 мм.
- Вага: 4,8 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Виробник | URET |
| Об'єм ємності | 22 л |
| Місткість качанів | 25 шт. |
| Місткість зерна | 4 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | Вулична торгівля |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Довжина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 463 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



