


Апарат для попкорну GoodFood PCM10
6 052 ₴
- В наявності
- Код: GoodFood PCM10
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Апарат для попкорну GoodFood PCM10
Попкорн перетворився на невіддільну індустрію розваг. Людям подобається дивитися, як прозорий корпус апарата заповнюється ароматними пластівцями, що вилітають із гарячого котла назовні, утворюючи апетитну гору повітряної кукурудзи.
Для виїзних торгових точок, високорентабельний, малогабаритний і мобільний пристрій.
- Три кнопки на панелі: підсвітка, підігрівання дна, підігрівання чаші.
- Чаша: 250 мл.
- Продуктивність: 1 чаша за 2 хв.
- Чаша металева, покрита антипригарним покриттям.
- Стійки анодований алюміній.
- Міцне скло.
- Корпус: виготовлений зі сталі, колір червоний.
- Декоративні наклейки.
- Потужність: 1.4 кВт.
- Напруга: 220В/50Гц.
- Габаритні розміри: 510х380х680 мм
- Вага: 17.5 кг.
- Паковальні розміри: 540х410х700 мм
- Вага в упаковці: 18.5 кг.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Для дому, Fast-food, Вулична торгівля, Для кінотеатру, Для бару |
| Продуктивність | 1.4 кг/год |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Функція підігріву попкорну | З підігрівом дна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 680 мм |
| Вага | 17.5 кг |
| Розмір паковання | 510х380х680 мм |
| Вага паковання | 18.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм ємності | 0.25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 052 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



