


Апарат для пончиків GoodFood DM6A
Апарат для пончиків GoodFood DM6A
Професійний гриль для пончиків GoodFood DM6А (донатсів-американських пончиків). Робоча поверхня із антипригарним покриттям. Обладнання підійде для використання в ресторанах, у кафе та в фаст-фуд закладах.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
- Кількість постів: 1.
- Робоча поверхня: з антипригарним покриттям.
- Кількість завантаження: 6 шт./цикл.
- Розмір випікаючого виробу: 77х27 мм, отвір 23 мм.
- Продуктивність: не менш ніж 70 шт./год.
- Нагрівання: здійснюється одночасно зверху та знизу.
- Терморегулятор: 50-300 С.
- Таймер: 0-5 хв.
- Особливості: знімний піддон навколо нижньої робочої поверхні слугує для збирання надлишків тіста та полегшить чищення, стійка основа, гумові ніжки.
- Потужність ТЕНа: 1.75 кВт
- Напруга: 220 В/50 Гц
- Габарити: 356х331х285 мм, вага: 9 кг.
- Паковальні розміри: 430х360х320 мм, вага в упаковці: 10 кг.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Тип приладу | Пончиковий апарат |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Кількість випечених виробів | 6 |
| Розмір випечених виробів | 7.7 см |
| Терморегулятор | Так |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Продуктивність | 70 шт./год |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Для дому, Професійні |
| Тип вафель, що випікаються | Об'ємні |
| Особливості | Знімний лоток |
| Номінальна споживана потужність | 1.75 кВт |
| Тип професійної млинниці | Однопостова |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Змінні форми | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 356 мм |
| Глибина | 331 мм |
| Вага | 9 кг |
| Основні | |
| Сфера использования | Торгові магазини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 764 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



