Знищувач комах Hendi 270141
Інсектицидна пастка Hendi 270141має 2 лампи UV-A,орпус із вогнестійкої ABS-пластмаси, знімний лоток для збирання, ступінь захисту IPX4 — для внутрішнього та зовнішнього використання. Комахи гинуть під розрядом електричного струму 2000 В. Можна підвісити на стелі за допомогою ланцюга.
- Розмір 680х135х310 мм.
- Напруга 220 В.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Площа дії | 150 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 310 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 45 Вт |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 056 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання











