


Знищувач комах Hendi 270134
2 704 ₴
- Немає в наявності
- Код: Hendi 270134
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Знищувач комах Hendi 270134
- Вогнестійка ABS-пласмаса гарантує безпеку
- 2 лампи UV-A
- Комахи гинуть під розрядом електричного струму на 2000 В
- Ступінь захисту IPX4 — для внутрішнього та зовнішнього використання
- Знімний лоток для збирання легко чиститься
- Підвішується на ланцюгах
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | Hendi |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Принцип дії | Електричний |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 704 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



