Прес для гамбургера 80х140
Прес для гамбургера 80х140 мм
Прес для гамбургера з нержавіючої сталі – ідеальний помічник у формуванні котлеток. Компактний розмір d 80 мм, h 140 мм робить його зручним та функціональним інструментом, ідеальним для використання у фаст-фуді. Виготовлений із міцної нержавіючої сталі, цей прес забезпечує надійність та довгий термін служби. Прес легко формує котлетки для гамбургера, надаючи їм привабливої форми. Його зручність у використанні робить процес приготування швидким та ефективним. Відмінне рішення для тих, хто піклується про якість та стиль у приготуванні гамбургерів в індустрії фаст-фуду.
Можливе виготовлення форм під будь-які розміри замовника!
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.
Зв'яжіться з менеджером компанії "Академія Кухні"
+380 (97) 409-81-36; +380 (50) 713-06-58
вони допоможуть підібрати розмір, підкажуть, на що потрібно звернути увагу при замовленні.

| Основні | |
|---|---|
| Призначення форми | Для м'яса |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: від 725 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка











