Стіл 2000*700*850 з полицею з бортом Olis б/у
Стіл виробничий із полицею та бортом, виготовлення проф — усі з неіржавкої сталі. Габаритні розміри 2000х700х850 мм.
У наявності 2 шт.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Основні | |
| Виробник | Olis |
| Тип меблів | стіл |
| Допустиме рівномірне розподілене навантаження на стільницю | 20 кг |
| Тип полиці | Цілісна |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Матеріал каркаса столу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип столу | Пристінний |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 225 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка або дерев'яна обрештування







