Прес для гамбургерів Pimak M096
Прес для гамбургерів Pimak M096
Суцільнометалевий корпус, всі робочі елементи з неіржавкої сталі, діаметр отвору 100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал пластини | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Pimak |
| Вид обладнання | Прес для гамбургерів |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 292 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



