М'ясорубка Sirman TC 12 E
М'ясорубка Sirman TC 12 E
Відполірована конструкція з відлитого під тиском алюмінію. Вентильований двигун. Редукційний пристрій із зубчастим передаванням і вузлом у олійній ванні. Відшліфована косозуба передача з високотемпературною обробкою. Горловина та гвинт м'ясорубки з обробленого чавуну для роботи з харчовими продуктами. Насадка та ніж із неіржавкої сталі. Реверсивна кнопка для зміни напрямку руху гвинта. Моделі відповідають нормам ЄС. Керування IP54 з пристроєм NVR проти випадкового увімкнення.
Продуктивність, кг/год — 150. Решітка, мм — 4,5. 220 /380 В, 0,735 кВт, 18 кг.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 735 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 150 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | М'ясорубка полуунгер |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food |
| Вага | 18 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Прогумовані ніжки, Реверс |
| Виробник | Sirman |
| Внутрішні параметри | |
| Діаметр решітки | 4.5 мм |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 984 ₴
- Спосіб упаковки: У картонному пакованні



