
Лампа інфрачервона Hendi 273906
7 120 ₴
- Під замовлення
- Код: 273906
Відправка з 07 червня 2026+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампа інфрачервона Hendi 273906
Лампа інфрачервона Hendi 273906 призначена для збереження температури страв перед подаванням.
- Розмір 490х350х500/780 мм.
- Напруга 220 В.
- Потужність 0.5 кВт.
- Регульована висота ламп.
- Лампи з безокругного скла в наборі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Кріплення | Настінно-стельовий |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 500 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 120 ₴
- Спосіб упаковки: Картон



