М'ясорубка + сітка SIRMAN TCG 12E 1PH
46 020 ₴
- В наявності
- Код: TCG 12E 1PH
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
М'ясорубка + сітка SIRMAN TCG 12E 1PH
Професійний комбайн SIRMAN TCG 12E 1PH складається з двох частин — м'ясорубки та тертки. М'ясорубка призначена для подрібнення, а тертка дає змогу терти тверді сорти сиру, мигдаль, шоколад, горіхи, сухарі. Продуктивність 150 кг.
М'ясорубка-терка SIRMAN TCG 12E 1PH проста в експлуатації та керуванні. Міцна та надійна, легко розбираються, що неабияк полегшує чищення й обслуговування. Займає мінімум місця.
Відполірована конструкція з відлитого під тиском алюмінію. Насадка та ніж із неіржавкої сталі. Сталевий тертковий валик для роботи з харчовими продуктами. Горловина та гвинт м'ясорубки з обробленого чавуну для роботи з харчовими продуктами.
Вентильований двигун. Редуктор із зубчастим передаванням із вузлом у олійній ванні.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна продуктивність | 150 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Особливості | Функція терки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 530 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Діаметр решітки | 4.5 мм |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 020 ₴
- Спосіб упаковки: У картонному пакованні



