Форма хлібна 7 з силіконом
від 270 ₴
- Під замовлення
- Код: Л7 СН
Відправка з 18 квітня 2026+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Форма хлібна 7 з силіконом
Продаж від 5 шт.
Форма хлібна лита під тиском алюмінію з силіконовим покриттям усередині. Призначена для випічки формового хліба на підприємствах хлібопекарської промисловості або в домашніх умовах. Зовнішні розміри 220/190х110/80х115 мм, розмір форми по верху 220х110 мм, по низу 190х80 мм.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 220/190х110/80х115 мм.
- Розмір форми по верху: 220х110 мм.
- Розмір форми по низу: 190х80 мм.
- Маса виробу: 750 грам.

Можливе замовлення хлібних форм у вигляді трійника, а також замовлення форм з покриттям силікону або тефлону під замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота стінок | 115 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 270 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка









