



Вітрина GoodFood RT78LR2 кондитерська
18 423 ₴
- В наявності
- Код: RT78LR2 black
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кондитерська підлогова вітрина GoodFood RT78LR2
Професійна кондитерська вітрина GoodFood RT78LR2 — компактне та стильне рішення для ефектної демонстрації десертів, випічки та напоїв. Завдяки динамічному охолодженню забезпечується рівномірний розподіл температури та збереження свіжості продукції. Місткість 78 л і регульовані полиці дозволяють зручно розміщувати різні види кондитерських виробів. Сучасний дизайн із LED-підсвічуванням вигідно підкреслює продукцію, а цифрове керування та функція автовідтаювання забезпечують простоту у використанні. Ідеально підходить для кафе, кав’ярень, пекарень і магазинів.
- Об'єм камери: 78 л.
- Матеріал корпусу: пластик.
- Панель управління: цифрова.
- Температурний режим: 0...+12 С.
- Холодогент: R290.
- Потужність: 0.195 кВт.
- Напруга: 220-240В/50Гц.
- Двохстороннє відкривання дверцят.
- Комплектація: 3 полиці регульовані по висоті, як нижній рівень служить незнімна полиця.
- Особливості: двостороннє бокове світлодіодне (LED) підсвічування, хромовані полиці, цифрова панель управління.
- Охолодження (циркуляція холодного повітря): динамічне.
- Автовідтаювання: є.
- Заводські параметри налаштування термоконтролера: від +2 до +6 С градусів – це верхня та нижня межа температури відключення компресора. Тепература на шильдику від 0 до +12 С градусів - це температурний діапазон, який може підтримувати ця вітрина на охолодження, залежно від температури навколишнього середовища. Автоматичне розморожування кожні 6 годин.
- Габаритні розміри: 430x424x989 мм, вага 32.5 кг.
- Розміри пакування: 480х480х1035 мм, вага 35 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий, Доступ до товару з одного боку |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальний рівень шуму | 50 дБ |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 195 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 424 мм |
| Висота | 989 мм |
| Вага | 32.5 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 78 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Авторозморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 423 ₴



