



Вітрина GoodFood RT118L кондитерська
22 125 ₴
- В наявності
- Код: RT118L black
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кондитерська підлогова вітрина GoodFood RT118L
Професійна кондитерська вітрина GoodFood RT118L — стильне та функціональне рішення для демонстрації і зберігання десертів, тортів та випічки. Оснащена динамічною системою охолодження, вона забезпечує рівномірну температуру всередині камери, що дозволяє зберігати свіжість і привабливий вигляд продукції. Завдяки скляним панелям з усіх боків та LED-підсвітці, вітрина вигідно презентує товар, привертаючи увагу клієнтів. Зручне керування, автоматичне розморожування та продумана конструкція роблять її ідеальним вибором для кафе, кондитерських і магазинів.
- Об'єм камери: 118 л.
- Матеріал корпусу: пластик.
- Панель управління: цифрова.
- Температурний режим: 0...+12 С.
- Холодогент: R290.
- Потужність: 0.235 кВт.
- Напруга: 220-240В/50Гц.
- Подвійний склопакет із 4-х сторін.
- Комплектація: 4 хромовані + нижній рівень, як полиця.
- Особливості: двостороннє бокове світлодіодне (LED) підсвічування, хромовані полиці, цифрова панель управління.
- Охолодження (циркуляція холодного повітря): динамічне.
- Автовідтаювання: є.
- Оснащені системою "Anti-Fog" - повітропроводи зовні скла для видалення конденсату за для запобігання запотіванню.
- Заводські параметри налаштування термоконтролера: від +2 до +6 С градусів – це верхня та нижня межа температури відключення компресора. Тепература на шильдику від 0 до +12 С градусів - це температурний діапазон, який може підтримувати ця вітрина на охолодження, залежно від температури навколишнього середовища. Автоматичне розморожування кожні 6 годин.
- Габаритні розміри: 454х408х1220 мм, вага 42.5 кг.
- Розміри пакування: 500х455х1250 мм, вага 45.5 кг.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий, Доступ до товару з одного боку |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальний рівень шуму | 50 дБ |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 235 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 454 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Висота | 1220 мм |
| Вага | 42.5 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 118 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Авторозморожування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 125 ₴



