
Вітрина 0.9м GoodFood FW400 кондитерська
Кондитерська підлогова вітрина GoodFood FW400
Професійна кондитерська вітрина GoodFood FW400 — стильне та функціональне рішення для демонстрації і зберігання десертів, тортів та випічки. Оснащена динамічною системою охолодження, вона забезпечує рівномірну температуру всередині камери, що дозволяє зберігати свіжість і привабливий вигляд продукції. Завдяки скляним панелям з усіх боків та LED-підсвітці, вітрина вигідно презентує товар, привертаючи увагу клієнтів. Зручне керування, автоматичне розморожування та продумана конструкція роблять її ідеальним вибором для кафе, кондитерських і магазинів.
- Об'єм камери: 485 л.
- Матеріал корпусу: скло та неіржавна сталь.
- Панель управління: цифрова.
- Температурний режим: 2...8С.
- Холодогент: R290.
- Потужність: 0.500 кВт.
- Напруга: 220-240В/50Гц.
- Подвійний склопакет із 4-х сторін.
- Комплектація: 4 полиці регульовані по висоті, як нижній рівень служить незнімна полиця.
- Особливості: двостороннє бокове світлодіодне (LED) підсвічування, хромовані полиці, цифрова панель управління.
- Охолодження (циркуляція холодного повітря): динамічне.
- Автовідтаювання: є.
- Габаритні розміри: 970х770х1485 мм, вага 157 кг.
- Розміри пакування: 900х705х1350 мм, вага 190 кг.
- Пакування: фанерний ящик + піддон.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий, Доступ до товару з одного боку |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальний рівень шуму | 50 дБ |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Вага | 157 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 485 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 572 ₴



