
Пастка Hendi 270165 для комах
3 016 ₴
- Під замовлення
- Код: 270165
Відправка з 08 червня 2026+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Знищувач комах Hendi 270165
Інсектицидна пастка Hendi 270165має 2 лампи UV-A,орпус зі спеціального сплаву алюмінію й вогнестійкої ABS-пластмаси, знімний лоток для збору. Комахи гинуть під розрядом електричного струму 2000-2500 В. Можна підвісити на стелі за допомогою ланцюга.
- Розмір 485х90х310 мм.
- Максимальний діапозон дії 100 м2.
- Напруга 220 В.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Принцип дії | Електричний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 310 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії, м | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 016 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання.



