Знищувач комах GGM IVG40
- Привертає комах двома УФ-лампами
- Високий ступінь ефективності
- Дальність оброблення: 15 м
- Джерело світла 2 x 20 Вт
- Високоякісний алюмінієвий сплав
- З боків вогнестійкий АБС-пластик
- Великий вийманий піддон для комах
- Підлоговий або підвісний пристрій
- Настінний кронштейн
- Зручне очищення
- Продукція відповідає вимогам гігієни та безпеки

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Принцип дії | Електричний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 685 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Висота | 265 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 685 зовнішній габарит |
| Радіус дії, м | 15 |
| Джерело світла, Вт | 2х20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 687 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання.




