Знищувач комах GGG GA-20W
Простий, надійний, без хімії, комахи падають у легкознімний піддон, причому прилад легко чиститься, ідеальний для буфетів, кухонь, ресторанів, барів та ін.
Поверхні виготовлені з високоякісного алюмінію, прилад може використовуватися як стаціонарно, так і монтуватися на стіні.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Споживана потужність | 23 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Виробник | GGG |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 3 кг |
| Джерело світла , Вт | 2х10 |
| Виробник: | GGG |
| Радіус дії м. кв | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання.



