

Шафа винна Hurakan HKN-WNC110T
Шафа винна Hurakan HKN-WNC110T
Професійна шафа для вина Hurakan HKN-WNC110T — це елегантне і функціональне обладнання для зберігання та витримки вин у ресторанах, барах і домашніх колекціях. Вона має скляні дверцята з можливістю дисплея для демонстрації, забезпечує стабільну температуру та оптимальний рівень вологості, а полиці конструктивно адаптовані для горизонтального зберігання пляшок. Чудовий вибір, якщо ви цінуєте поєднання зовнішнього вигляду, зручності й підтримки якості вина.
- Об'єм: 105 л.
- Місткість: 23 пляшки.
- Температурний режим: 5-20°C.
- Підсвітка: LED.
- Замок: є.
- Особливості: двері не перевішуються, дверцята зі склом.
- Полиці: 3 шт. (дерев'яні).
- Потужність: 0.39 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Габарити: 480х520х840 мм.
- Вага: 26 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для напоїв |
| Максимальна робоча температура | 20 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 390 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 840 мм |
| Вага | 26 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 105 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
| Особливості | Наявність двері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 140 ₴
- Спосіб упаковки: Гофроупаковка на європалеті



