Шафа винна Frosty JC-46
Шафа винна Frosty JC-46
Професійна винна шафа Frosty JC-46 має одні двостулкові скляні двері, дві полиці. Шафа зовні з пофарбованого металу, всередині — пластик. Об'єм 46 л, місткість — 17 пляшок, температурний режим t = + 4°...+16.
Винна шафа FROSTY JC-46 призначена для зберігання й подавання вин різних марок і сортів у барах, ресторанах, кафе, готелях.
-
- Об'єм: 46 л.
- Місткість: 17 пляшок.
- Температурний режим: +4...+16°C.
- Тип охолодження: статика.
- Тип відтайки: автоматична.
- Двері: скляна 1 шт.
- Полиці: 2 шт.
- Розмір полиці: 380х310 мм.
- Зовні пофарбований метал, всередині — пластик.
- Потужність: 0.062 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Габарити: 470х450х500 мм.
- Вага: 23 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Максимальна робоча температура | 16 град. |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 62 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для напоїв |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 23 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 46 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип двері | Розпашна |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 168 ₴
- Спосіб упаковки: Гофроупаковка на європалеті



