
Шафа винна Hurakan HKN-WNC470CDW
Шафа винна Hurakan HKN-WNC470CDW
Професійна шафа для вина Hurakan HKN-WNC470CDW — це елегантне і функціональне обладнання для зберігання та витримки вин у ресторанах, барах і домашніх колекціях. Вона має скляні дверцята з можливістю дисплея для демонстрації, забезпечує стабільну температуру та оптимальний рівень вологості, а полиці конструктивно адаптовані для горизонтального зберігання пляшок. Чудовий вибір, якщо ви цінуєте поєднання зовнішнього вигляду, зручності й підтримки якості вина.
- Об'єм: 445 л.
- Місткість: 200 пляшок.
- Кількість зон: 2.
- Температурний режим: +5...+20°C.
- Тип відтайки: автоматична.
- Підсвітка: LED.
- Замок: є.
- Особливості: двері не перевішуються, дверцята зі склом, ножки регулюються.
- Полиці: 4 шт. (дерев'яні).
- Потужність: 0.5 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Габарити: 595х710х1850 мм.
- Вага: 80 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Призначення | Для напоїв |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Вага | 80 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 445 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 164 ₴
- Спосіб упаковки: Гофроупаковка на європалеті



