

Деко Hendi перф. GN1/1 808306
Деко перфороване з ботом Hendi GN 1/1 808306
довжина 530 мм
ширина 325 мм
висота борту 10 мм
Кондитерський штампований лист виготовлений з алюмінію з перфорацією, що дуже зручно для роботи в кондитерському цеху, пекарні, ресторані. Він дуже легкий і міцний.
Зв'язатися з менеджером компанії "Академія Кухні"
+38 (066) 39-86-353; +38 (098) 068-48-25 вони допоможуть підібрати розмір, підкажуть, на що потрібно звернути увагу під час замовлення.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота бортика | 10 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип дна | Перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка



