Вітрина настільна Frosty RT98L-1D
20 436 ₴
- В наявності
- Код: RT98L-1D white
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вітрина холодильна настільна Frosty RT98L-1D
Професійна настільна холодильна вітрина Frosty RT98L-1D обладнана 4 полицями, цифровим термостатом, замком, LED-підсвіткою. Вітрина має скло з 4 сторін, корпус — білий або чорний пластик.
- Об'єм: 98 л.
- Двері: скляна відкривна 1 шт.
- Полиці: 4 шт.
- Рівні викладки: 5 шт.
- Скло з 4 сторін.
- Підсвітка: LED.
- Температура: 0...+12°C.
- Замок: є.
- Матеріал корпусу: білий або чорний пластик.
- Потужність: 0.18 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розмір полиці: 357х305 мм.
- Розмір: 428х386х1110 мм.
- Вага: 38 кг.
Настільна демонстративна вітрина Frosty використовується для демонстрації та продажу харчових продуктів, напоїв на підприємствах громадського харчування, у супермаркетах, кафе, готелях.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 180 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кліматичний клас | N |
| Тип встановлення | Настільний |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 428 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Висота | 1110 мм |
| Вага | 38 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 98 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Ні |
| Дисплей | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Тип двері | Розпашна |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 436 ₴
- Спосіб упаковки: Гофроупаковка на європалеті



