Тістоміс Hurakan HKN-M60SN2V (380В)
57 720 ₴
- В наявності
- Код: HKN-M60SN2V
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тістоміс спіральний із непідіймальним механізмом і незнімною дежою Hurakan HKN-M60SN2V
Професійний спіральний тістоміс Hurakan HKN-M60SN2V призначений для замішування різних типів тіста. Тестомес обладнаний фіксованою дежею на 60 л, непідійманою верхньою робочою частиною, захисною решіткою, ланцюговим приводним механізмом. Має одну швидкість обертання. Може виробляти як рідкісні різновиди тіста, так і ті, що вирізняються щільністю, зокрема й для хлібних виробів.
- Об'єм дежі: 60 л.
- Максимальне завантаження тіста: 38 кг.
- Тип тістоміса: спіральний.
- Механізм кріплення чаші: фіксована дежа.
- Механізм підняття голови: непідіймальна траверса.
- Кількість швидкостей: 2.
- Матеріал дежі, спіралі та решітки: неіржавка сталь.
- Матеріал корпусу: пофарбований метал.
- Швидкість обертання насадки: 150/200 об/хв.
- Швидкість обертання дежі: 15/20 об/хв.
- Таймер: є.
- Потужність: 3 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розміри: 510х850х970 мм, вага 130 кг.
- Розмір пакування: 550х950х1100 мм, вага 145 кг.
Тестомос чудово підходить для обладнання малих кондитерських і хлібопекарних підприємств, піцерій,ресторнів, столових і кафе.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 200 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 3000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 50 л |
| Завантаження тесту | 34 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Тип тістомісу | Спіральний |
| Швидкість обертання насадки | 150/200 об/хв |
| Швидкість обертання діжі | 15/20 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 130 кг |
| Розмір паковання | 550х950х1100 мм |
| Вага паковання | 145 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Для бару, Вулична торгівля, Для кінотеатру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 720 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на европаллете













