Термопакувальник Hendi 330005
Термопакувальна машина для зварювання лотків (трейсилер) Hendi 330005
Професійний трейсилер Compact HENDI 330005 є найкращим рішенням для герметизації свіжих продовольчих продуктів. Герметична упаковка забезпечує тривалу свіжість страв. Дозволяє запаювати найпопулярніші типи лотків на ринку за допомогою додаткових матриць. В апараті передбачено швидку заміну матриць для найпопулярніших контейнерів на ринку. Можна замовити різні види матриць, але з розмірами не більше 227х178 мм (придбаються окремо). Ідеально підходить для кейтерингових компаній, ресторанів та супермаркетів.
- Матеріал конструкції: нержавіюча сталь.
- Кришка: з пружинним механізмом.
- Управління: аналогове.
- Температура: від 50 до 210°С.
- Потужність: 0.7 кВт.
- Напруга: 220 Ст.
- Час запаювання: 1-3 сек (залежно від товщини плівки).
- Час прогрівання після запуску: 8-10 хв.
- Дина кабелю: 1500 мм.
- Герметизація лотків: до 235х190х150 мм.
- Герметизація чашок: 115 мм.
- Max розмір лотка: 235х190 мм.
- Max ширина плівки: 187 мм.
- Діаметр плівки: 170 мм (у комплектацію не входить).
- Плівка у комплект не входить.
- Комплектація: матриця без розподілу для контейнерів 227х178 мм (805572).
- Додаткова комплектація – матриці: можна замовити різні види матриць, але з розмірами не більше 227х178 мм (придбаються окремо).
- Захист: від перегріву, тепловий запобіжник.
- Розмір: 582х214х190 мм.
- Вага: 8.125 кг.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Споживана потужність | 0.7 кВт |
| Максимальна ширина рулону | 187 мм |
| Діаметр рулону | 170 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.125 кг |
| Довжина | 582 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Висота | 190 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 122 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон












