Апарат для попкорну Airhot POP-6
Апарат для попкорну AIRHOT POP-6
Професійний апарат Airhot POP6 - це інноваційний пристрій для приготування смачного попкорну, який забезпечує легкість використання, надійність та безпеку. З цим апаратом ви зможете швидко та зручно створювати ароматний та хрумкий попкорн прямо у себе вдома або в комерційному середовищі.
- Матеріал: алюміній.
- Чаша: знімна з антипригарним тефлоновим покриттям.
- Матеріал задньої стінки: оргскло.
- Матеріал стін: загартоване оргскло.
- Підсвічування готового продукту: є.
- Комплектація: піддон для збору зерен, що не розкрилися, і лушпиння.
- Особливості: роздільне включення обертання мішалки, нагрівання чаші, освітлення та підігріву дна.
- Продуктивність: 227 гр/хв.
- Потужність: 1.3 кВт.
- Напруга: 220В.
- Розмір: 560х420х740 мм, вага: 16 кг.
- Розмір пакування: 610х475х795 мм, вага: 19 кг.
Airhot POP6 - це відмінне рішення для всіх любителів попкорну, які цінують простоту, здоров'я та якість. З його допомогою ви зможете насолоджуватися ароматним та свіжим попкорном у будь-який час, створюючи затишну атмосферу для себе та своїх близьких.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Для кінотеатру, Fast-food, Вулична торгівля, Для бару, Для дому |
| Продуктивність | 1.5 кг/год |
| Номінальна потужність | 1.3 кВт |
| Функція підігріву попкорну | З підігрівом дна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 16 кг |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 176 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання












