Деко багетне Brillis 600x400 на 5 хвиль
Деко багетне Brillis FBT001 600x400 алюмінієве з перфорацією на 5 хвиль
Алюмінієве деко для багетів Brillis призначене для випікання багетів у професійних пекарнях та закладах HoReCa. Розмір 400×600×30 мм, 5 рядів довжиною 600 мм забезпечують рівномірне пропікання та зручне формування виробів. Виготовлене з алюмінію без покриття, добре проводить тепло й витримує інтенсивну експлуатацію. Підходить для щоденного професійного використання.
- Матеріал: алюміній.
- Стандартне виконання: напівкруглі канали.
- Кількість хвиль: 5.
- Розташування каналів: паралельно довгій стороні листа.
- Покриття: не має.
- Довжина каналу: 600 мм.
- Габаритні розміри: 400×600×30 мм.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brillis |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Тип дна | Рифлене |
| Ручки | Немає |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Сфера использования | Торгові магазини, Для ресторану, Для професійної кухні, Для пекарні, Для їдальні, Для шкільної кухні, Харчова промисловість, Вулична торгівля, Fast-food, HoReCa, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота бортика | 30 мм |
| Вага | 1.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 917 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка










