М'ясорубка Sirman TC8 Vegas
М'ясорубка Sirman TC8 Vegas
М'ясорубка, 220 В, продуктивність — 70 кг/год, решітка — 6 мм

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 70 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food |
| Вага | 12 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Прогумовані ніжки, Реверс |
| Виробник | Sirman |
| Внутрішні параметри | |
| Діаметр решітки | 6 мм |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в упаковці, висота, мм | 520 |
| Розмір в упаковці, довжина, мм | 470 |
| Розмір в упаковці, ширина, мм | 400 |
| Вага в упаковці, кг | 13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 848 ₴
- Спосіб упаковки: У картонному пакованні



