М'ясорубка Sirman TC22E (380)
М'ясорубка Sirman TC22E (380)
М'ясорубка Enterprise, діаметр решітки 4,5 мм, вентильований двигун, редуктор у олійній ванні, корпус — полірований алюміній горловина-літа сталь, продуктивність — 200 кг/год, 1400 об./хв, діаметр решітки 82 мм

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 445 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 200 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | М'ясорубка полуунгер |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food |
| Вага | 21 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Прогумовані ніжки, Реверс |
| Виробник | Sirman |
| Внутрішні параметри | |
| Діаметр решітки | 4.5 мм |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в упаковці, висота, мм | 410 |
| Діаметр решітки, мм | 4.5 |
| Розмір в упаковці, довжина, мм | 380 |
| Розмір в упаковці, ширина, мм | 480 |
| Вага в упаковці, кг | 23 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 240 ₴



