М'ясорубка Sirman TC22 Nevada Total Unger (380)
86 944 ₴
- В наявності
- Код: TC22 Nevada Total Unger
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
М'ясорубка Sirman TC22 Nevada Total Unger (380)
Професійна м'ясорубка TC 22 NEVADA із системою ПОВНИЙ УНГЕР виробництва Sirman (Італія). Корпус м'ясорубки повністю з неіржавкої сталі AISI 304. Потужні вентильовані двигуни IP 55. Редуктор із зубчастими колесами на олійній бані. Редуктор із подвійною системою захисту від рідин. Високопродуктивна група рубки повністю з неіржавкої сталі. Квадратне горло завантаження для ефективної роботи під час повторного рубання. Часова продуктивність 350 кг/год. Решітка діам. 4,5 мм. Потужність 1,47 кВт. 380 В.Розміри упаковки: 600x500x500 мм, вага брутто: 39 кг.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 531 мм |
| Ширина | 512 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | М'ясорубка повний унгер |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food |
| Вага | 36 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Прогумовані ніжки, Реверс |
| Виробник | Sirman |
| Внутрішні параметри | |
| Діаметр решітки | 4.5 мм |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в упаковці, висота, мм | 500 |
| Діаметр решітки, мм | 4.5 |
| Розмір в упаковці, довжина, мм | 500 |
| Розмір в упаковці, ширина, мм | 600 |
| Продуктивність, кг/годину | 350 |
| Вага в упаковці, кг | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 944 ₴
- Спосіб упаковки: У картонному пакованні



