М'ясорубка Sirman TC12 Denver (220) CE
26 260 ₴
- В наявності
- Код: TC12 Denver (220) CE
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
М'ясорубка Sirman TC12 Denver (220) CE
М'ясорубка. Модель відповідає нормам ЄС. Система Enterprise, продуктивність 85 кг/год. Корпус з алюмінію з анодуванням. Вентильований двигун. Редуктор у олійній ванні. Горловина та шнек м'ясорубки з харчового полірованого алюмінієвого сплаву. Решітка та ніж із неіржавкої сталі. Реверсна кнопка для зміни напрямку обертання шнека. Керування IP54 з пристроєм проти випадкового увімкнення. Решітка 4,5 мм.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 452 мм |
| Ширина | 366 мм |
| Довжина | 377 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 85 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | М'ясорубка полуунгер |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food |
| Вага | 15 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Прогумовані ніжки, Реверс |
| Виробник | Sirman |
| Внутрішні параметри | |
| Діаметр решітки | 4.5 мм |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в упаковці, висота, мм | 380 |
| Діаметр решітки, мм | 4.5 |
| Розмір в упаковці, довжина, мм | 550 |
| Розмір в упаковці, ширина, мм | 400 |
| Вага в упаковці, кг | 17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 260 ₴
- Спосіб упаковки: У картонному пакованні



