Апарат для попкорну Inoxtech VBG 802
Апарат для попкорну Inoxtech VBG 802
- Робоча температура: 0 — 100°С.
- Напруга живлення: 220 В.
- Споживана потужність: 1,3 кВт.
- Габаритні розміри: 560х420х740 мм
- Матеріал — неіржавка сталь 201.
- Маса: 16 кг.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Вага | 16 кг |
| Довжина | 560 мм |
| Основні атрибути | |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Виробник | Inoxtech |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 1.3 кВт |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, Для кінотеатру |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, м | 224 |
| Час приготовуння, хв | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 556 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



